404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як приготувати компостний "чай" у власному саду
Водний екстракт з компосту або вермикомпосту готувати зовсім не складно. Для приготування потрібно ємність, вода, компост або вермикомпост. Для аерірованія (насичення повітрям) водної суспензії бажано мати компресор, гумовий шланг і насадку для утворення дрібних бульбашок повітря. Така система використовується в акваріумах.Щоб приготувати компостний "чай" в пластикову або металеву ємність наливають воду і додають в неї 1/10 частина компосту або вермикомпосту.

Садимо мускари і крокуси прямо на газоні
1 На вибраному під посадку місці на галявині або акуратно подрежьте дернину у вигляді букви "Н" і відверніть її.

Жуки-шкідники: заходи боротьби
Навіть якщо шкідник вчасно виявлений, боротися з живуть під землею захребетник складно. Більшість стандартних інсектицидів проти них малоефективне. Системні, засвоювані рослиною препарати зазвичай не досягають потрібної концентрації в молодих корінцях, оскільки ті передають всі засвоєні з грунту речовини наверх - в основному в надземну частину. Контактні ж інсектициди далі поверхневих шарів грунту, як правило, не проникають.

Мінеральні добрива
Формування родючих грунтів - процес довгий і поступовий. Буде потрібно кілька років, щоб домогтися бажаного результату. Але рослинам потрібно харчування. Тому й зовсім без мінеральних добрив обійтися не вийде. Мінеральні добрива діляться на прості і комплексні - за хімічним складом, і кислі, лужні або нейтральні - по фізіологічної реакції.

Ящик для зберігання врожаю
1 Зробіть розмітку матеріалу перед нарізкою.


   2013