404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Арсенал

Останнi доданi статтi


1: Садові ножиці-кущорізи
Далеко не у всіх є час на те, щоб підтримувати сад в ідеальному стані. Але рівні газони і акуратно підстрижені живоплоти - більше половини успіху. Хороший кущоріз в садовому справі - незамінна річ. Переконавшись, що з його допомогою стрижка всіх дерев і чагарників займе менше години (а часом і лічені хвилини), ви перестанете ставитися до цього заходу як до великого подвигу, для якого треба збиратися з духом 2-3 тижні.
   Додано: 25.04.2013

2: Заміське водопостачання: насоси свердловин
Насос - найважливіший елемент у системі водопостачання. Вибір того чи іншого типу насоса залежить від глибини, з якою йому потрібно піднімати цілющу вологу.
   Додано: 25.04.2013

3: Жаровні
Свіже повітря і безтурботний настрій розпалюють апетит навіть у найзапекліших Постніков. І низькокалорійному міському салатик приходить на зміну соковитий дачний шашлик. Смачний шашлик - це правильно замариноване м'ясо, розжарене вугілля та шампури. Але щоб приготування улюбленої страви перетворилося на справжнє таїнство, неодмінно знадобиться жаровня.
   Додано: 25.04.2013

4: Побутові дроворуби
Лазню і посиденьки біля каміна можна вважати улюбленими способами проведення часу за містом. А до цих задоволень потрібні дрова, причому у великих кількостях.
   Додано: 25.04.2013

5: Дихайте на здоров'я: вибираємо очисник повітря
Хочеш дихати чистим повітрям - вирушай на природу. Так вважають багато хто. Але не у всіх є можливість виїхати з міста надовго або придбати заміську нерухомість. До того ж і на дачі присутні пилоутворювальну фактори.
   Додано: 25.04.2013

6: Оприскувачі
Незамінні речі бувають. Важко уявити, як би ми боролися з шкідниками, хворобами і бур'янами, підгодовували рослини рідкими добривами, якби не він, обприскувач.
   Додано: 25.04.2013

7: Як вибрати ультразвукової зволожувач повітря?
Кількість пропозицій сучасної побутової техніки здатне викликати деякі труднощі навіть у фахівця. Що вибрати?
   Додано: 25.04.2013

8: Снегоуборщики
Среднерусские зими, звичайно, бувають безсніжними. Але найчастіше випрошувати у неба снігу не треба. І тим, що на ділянці, доведеться якось розпорядитися - скільки б його не випало. Повністю "зачищати" територію, як це роблять у містах, сенсу немає. На дачі завдання скромніше - розчистити під'їзди і входи, пішохідні доріжки, прибудинковий простір, перемістити сніг на ті ділянки, де він буде корисний землі і рослинам, позбутися його надлишків.
   Додано: 25.04.2013

9: Скутер - навіщо він потрібен
Дорослі скептики часто називають скутер розвагою для підлітків. Двигун легкого скутера малопотужний, а колеса невеликого діаметру. Тому пристойну швидкість він розвивати не може, для стрімких переміщень і відчайдушних гонок не годиться.Багажника або немає, або він дуже маленький, типу "кофр" (скринька), та й взагалі з перевезенням солідного вантажу легкий скутер може не впоратися - у нього є конструктивні обмеження по вантажопідйомності.
   Додано: 25.04.2013

10: Міні-трактор
Шість соток сьогодні мало кого влаштовують. Заміські володіння розростаються, але як за ними доглядати? По-старому - за допомогою грабель, сапи та коси? Або використовуючи сучасну потужну садову техніку? Зрозуміло, що для трактора, навіть якщо він "міні", необхідний певний простір.
   Додано: 25.04.2013

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]

   2013